HTTP Response Headers (3.0.6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Name
af: Naam

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle
