HTTP Response Headers (3.0.6) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Conditions
ca: Condicions

en: description
ca: descripció

en: Restricted
ca: Restringit

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
