HTTP Response Headers (3.0.6) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
