HTTP Response Headers (3.0.6) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Active
es: Activo

en: Conditions
es: Condiciones

en: description
es: descripción

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Restricted
es: Restringido

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas

en: Visibility Conditions
es: Condiciones de Visibilidad

en: Visibility Condition
es: Condiciones de Visibilidad

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
