HTTP Response Headers (3.0.6) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Conditions
fi: Ehdot

en: description
fi: kuvaus

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
