HTTP Response Headers (3.0.6) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
