HTTP Response Headers (3.0.6) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Conditions
ro: Condiții

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
