HTTP Response Headers (3.0.6) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
