HTTP Response Headers (3.0.7) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
