HTTP Response Headers (3.0.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller
