HTTP Response Headers (3.0.7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: Conditions
sv: Villkor

en: description
sv: beskrivning

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
