HTTP Response Headers (3.0.7) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Active
tr: Etkin

en: Roles
tr: Roller

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
