HTTP Response Headers (3.0.8) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Active
ast: Activu
