HTTP Response Headers (3.0.8) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
