HTTP Response Headers (3.0.8) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Name
cy: Enw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
