HTTP Response Headers (3.0.8) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Active
hr: Aktivno

en: Roles
hr: Uloge

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
