HTTP Response Headers (3.0.8) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер
