HTTP Response Headers (3.0.8) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: description
lv: apraksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
