HTTP Response Headers (3.0.8) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
