HTTP Response Headers (3.0.9) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: description
fa: توضیحات

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
