HTTP Response Headers (3.0.9) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Name
id: Nama

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Conditions
id: Kondisi

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas

en: Visibility Condition
id: Kondisi Visibilitas

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
