HTTP Response Headers (3.0.9) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Conditions
et: Tingimused

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
