HTTP Response Headers (3.0.9) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Roles
fr: Rôles

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Restricted
fr: Restreint

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Restricted to certain pages
fr: Réservé à certaines pages

en: Content Security Policy
fr: Politique de sécurité du contenu (CSP)

en: Sitewide
fr: L'ensemble du site

en: Visibility Conditions
fr: Conditions de visibilité

en: Visibility Condition
fr: Condition de visibilité

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
