HTTP Response Headers (3.0.9) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
