HTTP Response Headers (3.0.9) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
