HTTP Response Headers (3.0.9) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები
