HTTP Response Headers (3.0.9) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
