HTTP Response Headers (3.0.9) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд
