HTTP Response Headers (3.0.9) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
