HTTP Response Headers (3.0.9) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Conditions
oc: Condicions

en: description
oc: descripcion

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
