HTTP Response Headers (3.0.9) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال
