HTTP Response Headers (3.0.9) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet
