HTTP Response Headers (3.0.9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
