HTTP Response Headers (3.0.9) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Active
uk: Активно

en: Roles
uk: Ролі

en: Conditions
uk: Умови

en: description
uk: опис

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Restricted
uk: Обмежено

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Sitewide
uk: По всьому сайту

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
