HTTP Response Headers (8.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Example
jv: Contoné

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
