HTTP Response Headers (8.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Example
ro: Exemplu

en: Other
ro: Altele

en: Machine name
ro: Numele mașinii
