HTTP Response Headers (8.x-2.0-rc4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Example
id: Contoh

en: Other
id: Lainnya

en: Machine name
id: Nama mesin
