HTTP Response Headers (8.x-2.0-rc5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Rótulo

en: Example
pt: Exemplo

en: Other
pt: Outros

en: description
pt: descrição

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Machine name
pt: Nome de máquina
