HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
