HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
