HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
