HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Url
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره
