HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás

en: Status code
hu: Állapotkód
