HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Other
lv: Citi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par
