HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
