HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Url
ro: URL

en: Other
ro: Altele

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
