HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Url
ru: Url-адрес

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Status code
ru: Код состояния
