HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
