HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
