HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
